...

Meie lugu

Sortaider - keskkonnasõbralikud sorteerimislahendused

Sortaider on Eesti ettevõte, kes disainib ja toodab funktsionaalseid ja praktilisi jäätmete liigiti sorteerimise lahendusi.
Ajendatuna soovist olla keskkonda hoidvad ja pakkuda seda võimalust ka teistele, töötasime välja sorteerimislahendused, mis on keskkonnasõbralikud ja silmale ilusad vaadata.

Meie tooted oma põhjamaises stiilis sobivad igasse interjööri ja lisaks oma funktsionaalsusele täidavad justkui ka disainelemendi rolli.
Sortaider Container pälvis 2021 aastal Red Dot auhinna, mis on suureks tunnustuseks nii meie tootele kui ka ettevõttele tervikuna.

Prügikast kontorisse. Sortaider container sorteerimisjaam erinevate jäätmetüüpidega.

Disain

Jätkusuutlikus ja keskkonnasäästlik elustiil on suund, millesse meie disainer Johannes Maltis suhtub kirglikult. Luues keskonnasõbralikke ning funksionaalseid sorteerimislahendusi on üks tema viise sellesse panustada.

Sortaideri tooted on disainitud koostöös kasutajatega ning läbinud kõik vajalikud täiendused, kuid üks meie algsetest põhimõttetetest – kruvivaba lahendus jääb alatiseks Sortaiderile omaseks.

Sortaideri sorteerimislahendused – keskkonnasõbralik viis jäätmete liigiti kogumiseks tekkekohal
Sortaideri prügisorteerimisjaamad on välja töötatud keskendudes kvaliteedile, lihtsusele ja eristuvale disainile. Meie eesmärk on muuta jäätmete liigiti sorteerimine mugavaks ja efektiivses igas keskkonnas (nt. lasteaiad/koolid, kontorid, avalikud siseruumid jne)
Sortaideri tooted on valmistatud FSC sertifitseeritud Balti kasevineerist, mis on toodetud kasutades roheenergiat. Niiskuskindel vineer on kaetud Renners Pure Bio coatings taastuvatest allikatest pärit materjalidega ega sisalda lenduvate orgaaniliste ühendite heitmeid (VOC).
Sortaideri tootmine on jäätmevaba – materjal kasutatakse ära maksimaalselt ja jäägid, millest meie ise enam midagi valmistada ei saa, pressitakse pelletiks. Meie tooted pakendatakse plasti vabalt taaskasutatud papist toodetud karpidesse.
Tootmisahel on tervikuna väga läbi mõeldud ja jätkusuutlik. Hoolime loodusest koos!
Sortaideri sorteerimislahendused – keskkonnasõbralik viis jäätmete liigiti kogumiseks tekkekohal
Miks on puidust prügikast parem?
Sortaideri tooted on valmistatud FSC sertifitseeritud veekindlast Balti kasevineerist, mis on oma tugevuse ja vastupidavuse poolest üks hinnatuimaid materjale maailmas. Kuna puit on taastuv ressurss, on selle kasutamisel tootmises ökoloogiline jalajälg väiksem kui plastil. Puidust prügikast on jätkusuutlikum valik, sest materjalina on puitu võimalik taaskasutada ning see on lõpuks biolagunev. Erinevalt metallist ja plastist ei eralda vineer CO2, vaid eemaldab selle ringlusest.
Miks on puidust prügikast parem?
Prügi sorteerimine on üks lihtsamaid viise, kuidas igapäevaselt oma ökoloogilist jalajälge vähendada.
Stanford research kohaselt soovib 77% inimestest muutuda keskkonnasõbralikumaks.

Prügi sorteerimine on üks lihtsamaid ja tõhusamaid viise oma ökoloogilise jalajälje igapäevaseks vähendamiseks. Sortaideri sorteerimislahendusi kasutades aitad kaasa prügilatesse ladestatavate jäätmete vähendamisele.

Turul on saadaval palju erinevat tüüpi prügikaste, mistõttu on oluline valida oma vajadustele kõige paremini vastav. Kui otsite oma kontorisse või koju prügikasti või sorteerimislahendust ning sealjuures soovite hoida oma ruumide sisekujunduse stiilse ja kaasaegsena on Sortaideri lahendus ideaalne valik.
Prügi sorteerimine on üks lihtsamaid viise, kuidas igapäevaselt oma ökoloogilist jalajälge vähendada.
Sortaider Container
Red Dot disaini auhinnaga pärjatud elegantne ja funktsionaalne sorteerimisjaam Sortaider Container on mõeldud eelkõige kontoritesse, hotellidesse ning teistesse avalikesse siseruumidesse. Containeril on kolm kuni viis sektsiooni erinevate jäätmete liigiti sorteerimiseks. Prügiliigid on tähistatud esipaneelil olevate piktogrammidega ning kaane all on värvimärgistusega lihtsasti arusaadavad sorteerimisjuhised. Erineva kujuga avad lisavad kasutusmugavust. Prügikotid fikseeritakse uuenduslikke kotiklambritega. Container on varustatud kvaliteetsete ratastega, mis hõlbustavad toote liigutamist, esiratastel on pidurid. Oma pilkupüüdva kujundusega on see ideaalne lahendus igasse avalikku ruumi.
Sortaider Container
Sortaider Moodulid
Minimalistlikud Sortaideri prügisorteerimiskastid sobivad suurepäraselt köökidesse, tubadesse, kontoritesse, avalikesse siseruumidesse. Sortaideri moodulid on saadaval kolmes erinevas suuruses. Neid omavahel ühendades moodustub reaalsele vajadusele vastav sorteerimisjaam. Prügiliigid on tähistatud esipaneelil olevate piktogrammidega ning kaane all on värvimärgistusega lihtsasti arusaadavad sorteerimisjuhised. Igal moodulil on kergemaks liigutamiseks tagarattad ja prügikottide hoiustamiseks funktsionaalne sahtel tagaküljel.

CO2 vähendamiseks tarnitakse Sortaideri moodulid lahtivõetuna, kuid nende kokkupanek on lihtne, kuna ei vaja tööriistu ega kruve.
Sortaider Moodulid

Start-up abi projekt nr. 2014-2020.5.01.20-1936

Starditoetuse projekti nr. 2014-2020.5.01.20-1936 eest soetas Sortaider CNC freesimisteenuse osutamiseks vajaliku põhivara. Projekt toetab Sortaider OÜ eesmärke: luua uusi töökohti ja tõsta ettevõtte ekspordivõimet. Projekti kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Toetuse suurus oli 14 612 eurot.
0
  Scroll to Top

  Renditingimused:


  Renditud vara tuleb tagastada rentnikule samas seisukorras, nagu need on rentnikule väljastatud.
  Juhul kui renditud varal esinevad puudused on rentnik kohustatud teavitama rendileandjat koheselt enne vara kasutamise algust.
  Rentnik kannab täielikku vastutust vara säilimise eest alates rendileandjalt otsese valduse üleminekust kuni vara tagastamiseni rendileandjale (kogu rendiperioodi vältel). Renditud vara hävinemisel, lõhkumisel, kadumisel või varastamisel on rentnik kohustatud kauba väärtuse või remondikulud rendileandjale hüvitama.


  Tooted tagastatakse kuni 17:00 tagastamisepäeval.

  Maksetingimused: ettemaks

   

   

  Container W4 prügisorteerimisjaam on disainitud olema atraktiivne ja intuitiivne, motiveerides kasutajat lihtsalt jäätmeid sorteerima.

  Red Dot kohtunike
  kommentaar